Sinema Tutkunlarına Hediye!

Telefondan bilgisayara, her ekranda film keyfi.
Mobiltürk işbirliğiyle hayata geçirilen Casper Ssinema uygulamasıyla, yerli ve yabancı yüzlerce film, dilediğiniz an Casper’ınızın ekranında. Hem Google Play, hem de Windows Mağaza’da bulunan aplikasyon, tek bir kullanıcı adı ve şifre kullanıyor. Böylece sinema keyfine, hem bilgisayar, hem tablet, hem de akıllı telefonlardan erişilebiliyor.

Eski-Yeni tüm Casper kullanıcılarına,
ilk 6 ay bedava

Casper bilgisayar, tablet veya akıllı telefonunuza uygulamayı indirin. Tek kullanıcı adı ve şifreyle kaydolun. İlk 6 ay ücretsiz yararlanacağınız uygulama, üyeliğinizin devamı halinde yedinci aydan itibaren haftalık 1 TL olarak ücretlendirilecek.

Nasıl kayıt olurum? Casper telefon, tablet veya bilgisayarınıza uygulamayı indirip çalıştırdığınızda, gerekli yönlendirmeler yapılıyor. Telefon numaranızı da paylaşmanız isteniyor. 6662’den size gönderilecek mesajda üyelik başlangıç tarihiniz ücretsiz kullanımın bitiş tarihi ve sonraki ücretlendirme bilgisi belirtiliyor. Bu mesajı “EVET” yazarak cevapladığınızda üyeliğiniz aktif hale geliyor.

Ücretli kullanıma geçiş 6. ayın sonunda üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde, 4 TL aylık ücret telefon faturanıza yansıtılıyor ve telefonunuza üyeliğinizin yenilendiğine dair mesaj gönderiliyor.

Üyeliğimi nasıl iptal ederim? Üyeliğinizi sonlandırmak için “İPTAL” yazıp 6662’ye SMS göndermeniz yeterlidir.

KobiMaster