Akıllı Arka Kameralar
  • Casper VIA A3 yapay zekalı kamera yazılımına ve her ortama uyum sağlayan 12MP+ 5MP çift arka kameraya sahiptir. Portre modunda bulunan obje tanıma özelliği ile odakladığınız noktada daha net diğer bölgelerde ise daha çok flulaştırıyor. Bu sayede obje kenarları daha keskin şekilde netleşiyor ve obje ile arka planı daha net ayrıştırıyor. Profesyonel fotoğraf çekim deneyimi sunan kameralar günün her anında daha gerçekçi fotoğraflar çekmenizi sağlıyor.
12MP Sony IMX486 + 5MP
Arka Kamera

  • 1.25um büyük piksel boyutuna sahip arka kamera, düşük ışıkta bile canlı ve profesyonel fotoğraflar çekmenizi sağlıyor. Bu sayede Casper VIA A3 ile hangi ortamda olursa olsun harika fotoğraflar çekebilirsiniz.5MP ikinci kamerası ise gerçek zamanlı portre çekimine yardımcı oluyor.
Daha Büyük Ekran;
Daha Net Detaylar

  • Casper VIA A3, uçtan uca çerçevesiz 19:9 ekran gövde oranı ve 6.2” geniş ekranıyla %82 gövde oranına sahiptir. Ekranın oval tasarımı kullanıcıya rahat tutuş ve kullanım kolaylığı sağlıyor. Full HD+ ekran kalitesine sahip Incell ekranı, tüm renkleri yüksek kalitede destekliyor. 1080x2246 piksel ekran çözünürlüğü ile fotoğraf, video, film ve oyunlarda bulunan detaylar artık hiç olmadığı kadar net ve canlı görünüm sunuyor.
Senin Rengin Senin Tercihin
  • VIA serisinin en ileri teknolojisi olan 3D kapak tasarımı ışığın geliş açısına göre farklı yansımalar ile elit bir görünüm sağlıyor. Parlament Mavi, Metalik Platin ve Kurşun Gri renk seçenekleriyle zevklere göre tercih sunuyor. 160gr ağırlığı ve 7.75mm inceliği sayesinde yüksek ekran boyutunu çok daha hafiflik ve ergonomi sağlıyor.
16MP Ön Kamera ile
Optimize Güzellik Modu

  • 16MP ön kamerası öğrenebilen yapay zekalı kamera yazılımı sayesinde yüz güzelliğine sahip olan diğer modellere göre yüz hatlarını daha gerçekçi bir şekilde yansıtıyor. Yüzünüzdeki ayrıntıları en derin şekilde inceliyor ve istediğiniz şekle göre size yüz güzelliği sunuyor. Portre modunda selfielerin profesyonel bir fotoğrafçı gibi çekilmesini sağlıyor.
Yüz Tanıma ile Hızlı Güvenlik
  • Hareketli anlarınızda bile 0.5 saniye içinde tanıyan yüz tanıma teknolojisi ile istenilen anda ekran kilidinizi açabilirsiniz. Farklı ışık ortamlarında bile yüzünüzü tanıyor ve ekstra güvenlik sağlıyor.
Güçlü İşlemci ile
Batarya Optimizasyonu

  • Tüm gün boyunca kullanım için 14nm ile yüksek batarya optimizasyonu sağlayan işlemcisine entegre 3400 mAh batarya kapasitesi 1.5 gün pil ömrü sunuyor. Tek batarya ile 4G de 21 saat konuşma ya da normal kullanım modunda 443 saat stand by süresi sağlıyor.

 


KobiMaster