Casper VIA F2, 4 kamerası ile içindeki fotoğrafçıyı özgür bırak.
Çift ön kamerası ile
geniş açılı selfie

20+8 MP çift ön kamera, 120 derecelik geniş çekim açısıyla selfieler’eçok daha fazla kişi sığdırmayı ve daha net arka plan detayı elde etmeyi sağlar. Yüksek çözünürlüklü 16MP arka kamerası, düşük ışıkta bile net ve muhteşem fotoğraflar çeker. Soft flaş çok daha parlak detaylar sunarken, gerçek zamanlı portre modu ve ayarlanabilir diyafram aralığı ile odak ve netliği istenilen şekilde düzenleyerek mükemmel selfie imkanı sunar.
Kusursuz Platin

Altın kum parçacıklarının ilham verdiği platin gri ve kar beyazı rengin oluşturduğu göz alıcı metal tasarım, VIA A2’yi daima göz önünde tutar. Arka parmak izi okuyucusu harika selfie’ler çekerken, hızlı şekilde menü ekranına geçişi sağlar.
Daha Fazla Ekran Alanı ile
Rahat Kullanım


5.7” Full LCD HD+ IPS Extreme ince ve oval çerçeve ekran, tüm videoları daha uzun ekranda, daha geniş izletir. 18:9 ekranı, 16:9 ekrana göre %17’ye kadar daha fazla ekran-kasa oranı sağlar. 1440x720 ekran çözünürlüğü; daha geniş görüş açısı sağlayarak, internette surf yapmayı, oyun oynamayı ve video izlemeyi yepyeni boyuta taşır.
Üstün işlemci çekirdeği ile Ultra Performans

VIA A2’nin sahip olduğu MSM8937 Octa Core işlemcisine bütünleşmiş 3GB RAM; hem arka planda üstün şekilde uygulamaları yönetir, hem de uygulamaların üstün performansla çalışmasını sağlar. En güzel anıları saklamak için 32GB dahili hafıza ve arttırılabilir 128GB ile tüm fotoğraf ve videolar artık cepte.

KobiMaster