Casper L10
Göz Alıcı Tarz

Casper L10, 10.1” inçlik HD IPS geniş ekranı sayesinde; film izlemek, office programlarını kullanmak artık çok daha kolay. IPS ekran teknolojisi anti glare (yansımasız) ekranda daha net ve daha kaliteli görüntüler sunar.
Hayatınızı kolaylaştırın
Casper L10 iş ve eğlenceyi rahat kullanım ile bir araya getirir. İstenilen zamanda klavyesi ile e-postaları denetlemeye imkan sağlarken, istenildiği zaman sadece tablet olarak kullanma seçeneği sunar. Bluetooth özelliği sayesinde kablolardan uzak bir kullanım sağlar. Çok kullanışlı kılıfı ile istenilen açıya göre göre tablet halinde konumlandırılır ve rahatlıkla film izlemeye olanak tanır. Katlanabilir ve kapaklı kılıfın dayanıklı yapısı, tabletin hasar görmesini engeller.
Maksimum performans ve güç

L10’un, 16GB dahili hafızası sayesinde 13.000’den fazla fotoğraf ve aynı zamanda 2000’in üzerinde yüksek kalitede şarkı depolanabilir. Hafızası 48GB’a kadar arttırılarak, daha fazla film, fotoğraf ve müzik depolama imkanı sunar.
Kauçuk arka yüzeyi yumuşak bir dokunma hissi verirken, siyah ve gri renk seçenekleri zarif bir tasarım sunar.
2GB RAM’i oyunları beklentilerin ötesinde çok daha hızlı ve keyifli oynamayı sağlar.
L10 tabletin 4,5G bağlantısı sayesinde 3G Bağlantılı tabletlere kıyasla oyunlar 8kat daha hızlı iner ve, videolar 14 kat daha hızlı yüklenir.
4.5G ile Hızlı Bağlantı
4.5G teknolojisi nerede olunursa olunsun, internete 10 kata kadar hızlı bağlantı sağlar. Böylece maillere ve sosyal hesaplarına hemen ulaşım imkânı verirken, internet bağlantısı gerektiren oyunları da rahatlıkla oynama olanağı sağlar.
Şarja bağlı kalmadan tüm gün
maksimum performans ve güç


L10’un 5500 mAh güçlü bataryası ile 5,5 saat aralıksız film izlenebilirken, aynı zamanda hiç ara vermeden 5 saate kadar surfing yapma imkanı sunar.

KobiMaster