144 Hz 27” Gaming Monitör
Daha ince ve fonksiyonlu
  • ● En ince 8 mm, en kalın 19 mm boyutuyla masa üstünde çok az yer kaplar. Metal tasarımı inceliğine rağmen sarsılmalara karşı dayanıklıdır. Gri ve siyah hatların metal tasarım ile birleştiği kusursuz uyuma sahiptir.
Dev Ekran, Dev Teknolojiler
  • ● Film izlemek, oyun oynamak ve iş yapmanın keyfi, 27 inç ekranı kadar büyük. 2560 x 1440 çözünürlüklü Quad HD (QHD) ekran teknolojisi, büyük ekrandaki her detayı daha net gösterir. Geniş açı teknolojisi sayesinde ekranın bütününe kolaylıkla odaklanmayı sağlar.
Kesintisiz Heyecan ve Oyun Keyfi
  • ● 2Yüksek özelliklerdeki bilgisayarınızın performansını ekrana yansıtmak için tepkime süresini 1ms kadar düşürdük. Böylece mouse’a her komut verdiğinizde ekrandaki tepkileri çok daha hızlı göreceksiniz. 144Hz sayesinde akıcı ve net görüntülere kavuşacaksınız. Minimum bekleme süresi sayesinde ekranda gösterilen görüntünün yenilenme süresinin hızlı olması ile birlikte daha net ve kesintisiz oyun keyfine varın.
  • ● Ekran parlaklığı 300nit olduğu için film, oyun ve programlardaki renkler daha gerçekçi ve daha canlı durur. Anti-glare teknolojisi ışık yansıyan ortamlarda renk veya görüntü kaybı yaşatmaz. Ekranda parlama olmadığı için rahat kullanım sağlar.
Zengin Port Detayları
  • ● 2 adet HDMI, 1 adet DP port ve kabloları ile 1 adet DVI portu sayesinde 3 ayrı ekran bağlantı şekli vardır.
    70 mm genişliğinde 4 adet sabitleme noktasından oluşan vesa delikleri sayesinde, monitör stantları çıkarılarak duvara asılabilir.
Çift Hoparlörü ile
Yüksek Ses Kalitesi

  • ● Her biri 3watt çift hoparlörleriyle; motive edici müzikleri, filmleri ve efektleri net ve birbirine karışmadan aktarır.

KobiMaster