GTX 1070 ile Her Şey Daha Hızlı!

NVIDIA GeForce GTX 1070 grafik kartı benzersiz keyif sunar. Görüntü kurguluma, çizim uygulamaları ve oyunlar gibi yüksek performans istenen işlemleri en yüksek grafik ayarlarında DirectX® 12 ile hiç takılmadan yapabilir.

150 milyon transistörlü yapısı ve 16 nanometre FinFET teknolojisi ile üretilmiş NVIDIA GeForce GTX 1070 grafik kartı, dünyanın en iyi performans sunan FinFET özellikli kartlarından birisidir. En hızlı performansı ve optimal enerji tüketimini sunmak için incelikle tasarlanmıştır.

GeForce GTX 1070 ekran kartı artık daha hızlı, daha akıcı ve BatteryBoost™ teknolojisi ile daha az enerji tüketir. Güçlü performansı ve çok daha az enerji tüketimi sayesinde şarja takılı kalmadan her yerde uzun saatler boyunca oynayabilir. NVIDIA Pascal mimarisine sahip GeForce GTX 10 serisi grafik kartları ile artık masaüstü bilgisayarlardan alınan performans, dizüstü bilgisayarlarda da alınabiliniyor. Yeni yapısı ile bir önceki nesle göre 3KAT daha fazla performans sağlıyor.
Excalibur G750 Yansıtmasız 4K Ultra HD Ekran
15,6 “ boyutundaki Excalibur G750 4K Ultra HD çözünürlüklü Anti Glare (Yansıtmasız) ekranı, gelen ışıklardan gözlerin rahatsız olmasını engeller ve uzun süreli kullanımda direnç sağlar. Parlamayı önlediği için görüntü kaybı yaşatmazken, 3840*2160 çözünürlüğü ile daha net ve canlı görüntü elde eder.
4K Ultra HD çözünürlüğü ile artık tüm detaylar sizinle.

IPS özelliği ile 178 dereceye kadar farklı açılardan oyun detaylarına tamamen hâkimiyet sağlar ve multiplayer oynandığında keyifli ve uzun saatler geçirmeyi sağlar. 300cd/m2 tasarlanan LCD'nin canlı ve net görüntüsü, standart ekranlara göre %20 daha yüksek performans verir. LCD’nin 5 milisaniyelik tepkime hızı sayesinde, saniyelerin ayrıntısını kaçırmadan oyun performansını zirvede yaşatır.

4K çözünürlüğü ile nefes kesen ayrıntılara hayran kalacaksınız. Full Hd ekranlara göre 4 kat daha fazla piksel yoğunluğu sunan 4K Ultra HD panel 8.3 milyona yakın piksel sayısı ile göreceğiniz netlik ve canlılığa inanamayacaksınız. 8.3 milyonu oluşturan her bir piksel görüntü için daha fazla ayrıntı ve keskin görüntüler sunar.
7. Nesil Intel® HQ İşlemci ile
Kusursuz Oyun Deneyimi

Excalibur G750, 7. nesil Intel® Core™ i7 7700HQ dört-çekirdekli işlemcisi kusursuz bir oyun deneyimi sunar. Excalibur G750, oyunları ve programları en optimize seviyede oynama zevkini yaşatmak için tasarlanmıştır.
HQ serisi işlemci, aynı nesil U serisine göre %40 daha
fazla performans sağlar.
GTX 1070 ile VR Artık Bambaşka
GeForce Experience özelliği ile grafik kartındaki ayarlar istenilen koşula göre istenilen zamanda değiştirilirken, sürücüler otomatik olarak güncellenir. GameReady sürücüler ile oyunun en güncel versiyonları güncellenebilir. ShadowPlay teknolojisi, oyundaki en can alıcı yerleri tekrar tekrar izlemek ve paylaşma imkânı sağlar.

NVIDIA GameWorks, çoklu monitör kullanımları ve UHD çözünürlük için gereken netlik ve performansı sağlayarak gerçeğe
çok yakın görüntüler elde eder. NVIDIA Pascal
mimarisine sahip GTX 1070 grafik kartı, sanal
gerçekliğin (VR) zirve halini yansıtır. NVIDIA VR
cihazları ile mükemmel uyumu, her hareketi ve
sesi anında hissettirir.

NVIDIA Ansel teknolojisi sanal gerçeklik deneyimlerken bile oyun içinde 360 derece kayıt yapabilme ve paylaşma imkanı sunar. Sanal gerçekliği (VR) hiç gecikme yaşamadan kullanmak isteyenler için NVIDIA VRWorks teknolojisi bütün hareketleri ve sesleri hatta titreşimleri dahi hissetmeye yardımcı olur.
Çift Borulu Turbo Termal Fanlar
ile Kesintisiz Performans

Excalibur G750, yüksek performansta düşük ısı vermek üzere özel olarak tasarlandı. Sadece grafik kartının değil aynı zamanda anakartın da soğumasını sağlayan “Turbo Termal Fan”, performansın doruğunda bile serin bir ortam sağlar. 4 Pinli sisteme sahip çift borulu soğutma yapısı ile kesintisiz performansı sunar. Performansından hiçbir şekilde ödün vermeden en yüksek seviyede kullanımda dahi sessiz çalışması, tamamıyla oyuna odaklanmayı sağlar.
Premium Metal Tasarım
G750’in kapağındaki kıvrımlı metal yüzeyler arasından süzülen turkuaz ışıklar, touch pad ile beraber zarif ve etkileyici bir görünüme sahiptir. Sağ ve sol ön taraftaki turkuaz ışıklarda bu uyumluluğa eşlik ederek karanlık ortamlarda daha keyifli bir kullanım sunar. Tamamıyla ışıksız ortamda dahi turkuaz ışıkları ve RGB klavyesi ortamı aydınlatır.

Dayanıklı metal kapaklar ve premium görüntüsü, uzun süre kullanımlarda dahi parlaklığını ve sağlamlığını korur. Metal yüzeyler üzerine tasarlanan dikey çizgiler kusursuz tasarımını tamamlar.

Sadece 29.2 mm inceliğinde ve 2.8 kg ağırlığa sahip ince bir profili rahatlıkla taşınmasına imkan verir. Özel tasarlanan modern ve kullanışlı menteşe tasarımı, uzun süre kullanımlara dahi çok dayanıklıdır.
Hayat Kurtaran Bağlantılar
Oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB 3.1, 5 Gbps’ye kadar ışık hızında veri transferi gerçekleştirebilir. USB 3.0’a göre iki kat, USB 2.0’a göre 20 kat daha hızlıdır. Ayrıca güncel veri bağlantısı olan Type-C, sunduğu 10Gbps veri aktarımı ve 40Gbps bağlantı kapasitesi sayesinde yüksek verileri saniyeler içerisinde paylaşır.

Mini DP çıkışı çift yönlü destek kanalı sayesinde, ses sinyalini ve saat vurumunu ana bağlantı üzerinden Gbit/s aktarım hızına ulaştırarak çok daha kaliteli görüntü ve ses almayı sağlar. RJ45 portu, WIFI yerine kablolu internet kullanmak isteyenler için ideal bir çözüm sunar.
Süper SSD ile Turbo Hız
Excalibur G750, Süper SSD opsiyonu sayesinde bilgilere on kat daha hızlı erişim sağlar. Bilgisayarın açılması ve oyuna başlamak sadece birkaç saniye alır. Excalibur G750 darbelere ve sarsıntılara karşı ekstra dayanıklıdır.
Dolby® ile Kusursuz Sesler
Excalibur G750’de bulunan Dolby® Digital Ses Sistemi;
oyun oynarken, film izlerken, müzik dinlerken net ve
güçlü ses kalitesine sahiptir. Yüksek seste kaliteli
müzik dinlemek isteyenler için, bilgisayarın alt
tarafında bulunan ekstra subwoofer hoparlörler
kaliteyi koruyarak sesi 78 dB’den 90dB’ye
çıkartır. Aynı zamanda oyun oynarken
atılan her adımın sesini dahi kaçırmak
istemeyenleri, Dolby ses sistemi ve
subwooferları ile Excalibur G750
fazlasıyla tatmin eder.
RGB Klavye ile Sınırsız
Renk Seçeneği

G750’in klavyesi, RGB aydınlatma ve sınırsız farklı rengiyle istenilen renklerle özelleşebilir. Renklerin tonlarını değişebilirken, farklı farklı renkleri aynı anda uygulanabilir. WASD tuşlarını aydınlatması ayrı olarak oyunlara uyum sağlayacak şekilde ayarlanabilir.

RGB ışıklı sistemi sayesinde sadece klavye değil, açma/kapatma tuşu ve aynı zamanda touchpad’de istenen renkte gözükebilir.

 


KobiMaster